ІШКІ ТӘРТІБІНІҢ ЕРЕЖЕСІ

Жұмысқа қабылданғанда жинайтын құжаттар тізімі:

  Құжаттың атауы   Ескерту
1 Жеке куәліктің көшірмесі                         2 дана  
2 Жұмысқа қабылдау туралы өтініш АТЭК  
3 Диплом   Нотариуспен бекітілген
4 Дипломның қосымша                               Нотариуспен бекітілген
5 Біліктілік санатын тағайындау жөніндегі куәлік (көшірмесі)                                           
6 Өмірбаян    
7 Біліктілігін көтеру курсын өту жайындағы куәлік не сертификат (көшірмесі)                    
8 Кадр есебі жөніндегі жеке іс парағы АТЭК  
9 Т2 нысаны (45 жасқа дейін әскери қызметке міндеттілер үшін) АТЭК  
10 ЕШ жасау АТЭК  
11 Еңбек кітапшасы (немесе көшірмесі)         
12 Договор пенсионный 2  
13 Тұратын жерінен анықтама ЦОН  
14 Сотталмағандығы туралы анықтама ЦОН  
15 Медициналық кітапша                                 

Астана техника-экономикалық колледжінің  2016 – 2017 оқу жылындағы

оқытушыларының мен қызметкерлерінің тізімі

  Аты-жөні Лауазымы
1 Ахметов Акмолда Камзинович Директор
2 Бейсенов Жанабай Кабылович Атқарушы директор
3 Абдибекова Лязат Муратовна Директордың ғылыми-әдістемелік жұмыстары жөніндегі орынбасары
4 Абсаттарова Мадина Мырзалиевна Әдіскер

Жалпы білім беру пәндері оқытушысы

5 Алекешева Маулихат  Хайдаровна Әдіскер

Арнайы пәндер оқытушысы

6 Алматова Эльмира Алматовна Директордың тәрбие жұмыстары жөніндегі орынбасары
7 Ахметов Мунсызбай Дуйсенович Директордың өнддірістік тәжірибе жұмыстары жөніндегі  орынбасары
8 Ахметова Алия Акмолдиновна Арнайы пәндер оқытушысы
9 Ахметова Нургуль  Акмолдиновна Арнайы пәндер оқытушысы
10 Баидилдина Назгуль Богенбаевна Күндізгі оқу бөлімінің меңгерушісі

Жалпы білім беру пәндері оқытушысы

11 Бектепбергенова Катима Нурановна Пәндік циклдық комиссия төрайымы

Арнайы пәндер оқытушысы

12 Жакупова Шолпан Ляисовна Арнайы пәндер оқытушысы
13 Кабакова Таслима Айдаркановна Сырттай оқу бөлімі меңгерушісі
14 Калимова Алия Темиржановна Кадрлар бөлімінің меңгерушісі

Жалпы білім беру пәндері оқытушысы

15 Куликов Болат Ерикпаевич Арнайы пәндер оқытушысы
16 Қайыңбай Рахымжан Жұмабекұлы Алғашқы әскери дайындық пәнінің оқытушы-ұйымдастырушысы
17 Смагулова Дана Елеусизовна Психолог-оқытушы
18 Тажденова Роза Жунусовна Сырттай оқу бөлімінің әдіскері
19 Таласбаева Шынар Койшыбаевна Арнайы пәндер оқытушысы

Оқу бөлімі хатшысы

20 Алжанов Акан Жайсанбаевич Жалпы білім беру пәндерінің оқытушысы
21 Әубәкір Бәтимә Назкенқызы Жалпы білім беру пәндерінің оқытушысы
22 Барлыбаев Куаныш Кусаинович Жалпы білім беру пәндерінің оқытушысы
23 Досекеева Сандугаш  Исламовна Жалпы білім беру пәндерінің оқытушысы
24 Байгожин Далабай Арнайы пәндер оқытушысы
25 Жаукина Сауле Ануарбековна Арнайы пәндер оқытушысы-қоса атқарушы
26 Ибраимова Ляйсян  Хусаиновна Арнайы пәндер оқытушысы
27 Молдахметов Султанбек Арнайы пәндер оқытушысы
28 Оралбай Динара Керімбайқызы Жалпы білім беру пәндерінің оқытушысы-қоса атқарушы 
29 Рахимжанова Камшат Балгабаевна Жалпы білім беру пәндерінің оқытушысы
30 Шмралина Гульмира Галимжановна Арнайы пәндер оқытушысы
31 Болысбаева Нурбакыт Бауыржановна Жалпы білім беру пәндерінің оқытушысы-қоса атқарушы 
32 Бимашева Айбота Айтпаевна Арнайы пәндер оқытушысы
33 Плахотнюк Римма Васильевна Арнайы пәндер оқытушысы-қоса атқарушы
34 Ермаханова Роза Сагидуллаевна Арнайы пәндер оқытушысы-қоса атқарушы
35 Сулейменова Жанерке Максутбековна Арнайы пәндер оқытушысы

Астана техника-экономикалық колледжінің 

2016 – 2017 оқу жылындағы қызметкерлерінің тізімі

1 Абдибеков Оразбек Мажитович Электрик
2 Арынова Бибигуль Социаловна Бас есепші
3 Бижанова Жадыра Тулепбергеновна Есепші-кассир
4 Ермагамбетов Габдраш Зертхана меңгерушісі
5 Кайкин Айтпай Баракович Вахтер
6 Қиқымов Мейрам Ибраһимұлы Директордың шаруашылық жұмыстары жөніндегі  орынбасары
7 Файзрахманова Бахыт Файзрахманқызы Медбике-қоса атқарушы 
8 Байтлеева Роза Ниспековна Кітапхана меңгерушісі
9 Кайкина Диляра Адибовна Бөлме жинаушы
10 Мансурова Лаура Санатовна Заңгер-кеңесші -қоса атқарушы 
11 Калимов Бейбут Аманжолович Комп жөнжеу инженері-қоса атқарушы 
12 Толеушов Куаныш Толеушович Директордың көмекшісі